050-5433050שירותי חילוץ - חילוץ משאיות, חילוץ ג`יפים, חילוץ טרקטורים, חילוץ בובקט

''בנימין מנופים והובלות'' מציעים מגוון שירותי חילוץ ובניהם: חילוץ משאיות, ג'יפים, רכבי שטח, חילוץ בובקאטים וכלי עבודה שונים וחילוץ אוטובוסים וטרקטורים. ברשותנו מספר מנופים בגדלים שונים לשימושים שונים ( למשל מנוף עם כושר הרמה של עד 94 טון/מטר) .בנימין מנופים והובלות מתמחה במתן שירותי חילוץ עם ניסיון עשיר של למעלה מ15 שנים בתחום. אנו מאמינים כי הלקוח צריך לקבל את השירות הטוב והמספק ביותר.

לקביעת פגישת ייעוץ ולקבלת הצעות מחיר, התקשרו 050-7780277 או צרו איתנו קשר דרך האתר.

על מנת לספק ללקוחותינו את שירות החילוץ הטוב והאיכותי ביותר, אנו מחזיקים במספר מנופים שיכולים לסייע בעת צרה. בבעלותנו מספר מנופים שונים לשימושים שונים ובינהם מנוף בעל כושר הרמה של עד 95 טון/מטר המפיק כוח רב ומסוגל למשוך כלים שנתקעו בבוץ, בצד הדרך, באתר העבודה ולחלץ משאיות, ג'יפים, בובקאטים וטרקטורים. בנוסף, תוכלו להיעזר בנו בכל הקשור לייעוץ והתאמת המנוף לסוג החילוץ המבוקש.

חברתנו מחזיקה לרשות לקוחותיה כננת בעלת כושר נשיאה של עד 100 טונות ותוכל לסייע בגרירה, שירותי חילוץ, פינוי כלים מרחוק וזאת ע''י כבל הידראולי העומד בעומסים כבדים ששומר על הבטיחות בעת העבודה. הכננת היא כלי עבודה שקיים מספר רב של שנים הוכיח את עצמו פעמים רבות במגזרים שונים: צבא, ספנות, הנדסה, כיבוי אש ועוד.

תחום החילוץ, הוא תחום מאוד מורכב ויש להיות בעל ניסיון רב ומאוד מקצועי בעת מתן שירותי החילוץ. אנו ב''בנימין מנופים והובלות'', סמוכים ובטוחים שנוכל לתת מענה ולספק שירות בכל הקשור לפינוי וחילוץ כלי העבודה שהוזכרו לעיל, תוך שימוש בכוח אדם מיומן שיבטיח חילוץ בטוח, איכותי תוך שמירה מקסימלית על הכלי המחולץ והקפדה על זמני הגעה משום שאנו מבינים שזה מתסכל להישאר תקוע בצד הדרך או במהלך עבודה.

יש לציין שבעת הבחירה באיזה חברה להשתמש לחילוץ, זכרו שהחברה בעלת הניסיון הרב ביותר, העשיר ביותר, מגוון השירותים המוצעים והציוד שבו היא משתמשת הוא מדד לשירותי חילוץ טובים, בטוחים ואיכותיים יותר.

אנו כאן לרשותכם, אז אל תהססו וצרו איתנו קשר בטלפון 050-7780277 בכל הקשור להצעות מחיר, ייעוץ כללי ולכל שאלה שמסקרנת אתכם.

חילוץ היא משימה מורכבת ויש להפעיל שיקול דעת ולהיות בעלי ניסיון רב בתחום. אנו ב"בנימין הובלות ומנופים" בעלי הידע והציוד הדרוש כך למשל, משאית בעלת כושר הרמה של 94 טון/מטר שמסוגלת להתמודד עם משקלים מאוד כבדים וכננת מיוחדת בעלת כושר משיכה חזק, עד 100 טונות) מאוד שיכולה לעזור אם צריך למשוך כלי תקוע ממרחק רב בכדי לחלץ אותו.
http://www.bmanof.co.il/חילוץ_בובקט/
בין אם נתקעתם בצד הכביש או באתר העבודה, התחפרתם בבוץ ושקעתם עמוק ואפילו אם חס וחלילה משאית התהפכה ויש להרים אותה חזרה, בתוך שיחת טלפון אחת הבעיה תיפתר ובזמן קצר
http://www.bmanof.co.il/חילוץ_משאיות/
אם נתקעתם עם המשפחה והילדים בטיול, טיילתם עם חברים ונתקעתם בשטח או אפילו אם הרכב התהפך – הסירו דאגה מלבכם, צרו איתנו קשר ונחלץ אתכם במהרה תוך שמירה מקסימאלית על בריאותכם וחילוץ ללא נזקים לג'יפ או לרכב 24 שעות ביממה.
http://www.bmanof.co.il/חילוץ_שטח_גיפים/
בנימין הובלות מנופים מספקים שירותי חילוץ למשאיות, וכלי עבודה נוספים המשמשים את ענפי התעשייה, הייצור, בנייה, פיתוח ועוד. תוך שימוש בציוד חדשני ואיכותי, עם "בנימין מנופים והובלות" משימת החילוץ הופכת פשוטה יותר.
http://www.bmanof.co.il/חילוץ_כלי_עבודה/