050-5433050הובלות מנוף מיוחדות

הובלות מנוף - היום יותר מבעבר


הובלות מנוף - היום יותר מבעבר
הובלות מנוף - היום יותר מבעבר

בנימין מנופים והובלות מספקים שירותי הובלות מנוף מיוחדות לפרטים ולחברות, ברשותינו מספר משאיות מנוף בגדלים שונים ולמטרות שונות , להזמנת עבודה ו/או לייעוץ התקשר 050-5433050.

ענף ההובלות הוא גדול ורווי, והוא מתחלק ל-2 סוגים עיקריים: "הובלות סטנדרטיות", שאינן דורשות הערכות גדולה, הכוונה כאן היא בעיקר להעברת דירות פרטיות, בעוד שהסוג השני של ההובלות הוא "הובלות מיוחדות". לשם ביצוע סוג זה של הובלות יש צורך להיערך היטב מראש, מאחר ומדובר על הובלות של ציוד כבד מאוד או מטענים בעלי משקל רב. יתרה מכך, הובלות מורכבות יותר דורשות לא אחת גם ציוד מתאים להרמה והנפה, והפתרון במקרים כאלו הוא - הובלות מנוף מיוחדות.

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה בביקוש לשירותי הובלות מנוף, ואין זה פלא. היום אנשים נוטים לעבור יותר מבעבר ממקום אחד למשנהו וכיום יש ציוד ומכונות גדולות שדורשים שינוע וניתן להעבירם ללא צורך בפירוק והרכבה על ידי פועלים רבים ובעלי מקצוע אלא פשוט להרים אותם בעזרת מנוף במהירות ובפשטות.

הובלות מנוף מאפשרות להעביר דברים גדולים מאוד בקלות ובמהירות, הן חוסכות לנו כסף וזמן והן משחררות מובילים מהצורך לשבור את הגב ולפגוע בבריאותם. שכן, בעבר את העבודה שמשאית מנוף עשתה היו עושים אנשים במו ידיהם.

הובלות מנוף מיוחדות

ישנם מספר רב של מקרים שבהם עולה הצורך בשירותי הובלות מנוף, ביניהם ניתן למנות:

• העתקה של מפעלים – מטבע הדברים, מפעלים גדולים משנים את מיקומם. זה יכול לקרות עקב איתור מקום טוב יותר למפעל, עקב נוחות, מטעמים כלכליים או מנהליים. כך או כך, הדרך הבטוחה, היעילה והמשתלמת ביותר להעביר מפעלים ממקום למקום, על כל תכולתם, היא בעזרת הובלות מנוף.

• העברת ציוד תעשייתי כבד – למרות שאנחנו חיים בעידן שבו נראה שכל המכשירים החשמליים שלנו הופכים ליותר ויותר קטנים, אי אפשר להגיד את אותו הדבר על המכונות הגדולות שמייצרות את כול אותם מכשירים קטנטנים. לצורך העברת מכונות תעשייתיות כבדות, פסי ייצור גדולים וציוד כבד יש להסתייע בשירותי משאיות מנוף.

• הובלת מכולות – גם את המכולות המגיעות אלינו מחו"ל עמוסות בכל טוב, יש צורך לשנע, הרים ולהוריד, ואת כל הפעולות האלו ניתן לעשות בקלות רבה עם הובלות מנוף.

אלו הם רק חלק מהתסריטים שבהם הובלות מנוף נחוצות, ויש עוד מצבים רבים.

אנו בחברת `בנימין הובלות ומנופים` מספקים שירותי הובלות מנוף מיוחדות, תוך שמירה על שלמות הציוד והמטען והקפדה על כללי הבטיחות המחמירים ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, ולהעניק לכם ייעוץ ראשוני חינם
התקשרו עכשיו: 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל