050-5433050עבודות מנוף מקצועיות שירות ומחיר ללא תחרות

עבודות מנוף, שינוע הובלה והנפה ציוד בעזרת משאית מנוף במשקלים של עד 200 טון


עבודות מנוף, שינוע הובלה והנפה ציוד כבד בעזרת משאית מנוף במשקלים של עד 200 טון, כושר הנפה גבוה, מתחייבים למקצועיות, שירותיות ומחיר ללא תחרות, התקשרו 050-5433050 רק תרוויחו

עבודות מנוף, שינוע הובלה והנפה ציוד בעזרת משאית מנוף במשקלים של עד 200 טון
עבודות מנוף, שינוע הובלה והנפה ציוד בעזרת משאית מנוף במשקלים של עד 200 טון

אנו בחברת בנימין הובלות ומנופים מעניקים שירותי עבודות מנוף, שינוע והובלה, גם כאשר יש צורך בביצוע עבודות מורכבות מאוד. ההתמחות שלנו כוללת: הובלת ושינוע מכולות, העתקת מפעלים, הובלות מבנים יבילים, הנפת ציוד כבד, עבודה עם כננת, עבודות מנוף סל, שירותי אחסנה, שירותי חילוץ ועוד.

המחירים שלנו אטרקטיביים במיוחד, והצוותים שלנו מונים מנופאים מוסמכים בעלי ניסיון רב בענף. אנו משרתים בהצלחה כבר שנים רבות לקוחות מגוונים, פרטיים ועסקיים, ונשמע לעמוד לשירותכם, בכל עת.

לקבלת מידע נוסף אודות עבודות מנוף, שינוע והובלה או לייעוץ ראשוני חינם,התקשרו עכשיו אל `בנימין הובלות ומנופים`, 050-5433050

כמו בכל ענף חיוני, גם ענף הובלות המנוף מתפתח במהירות מואצת בשנים האחרונות. יש מספר חברות בישראל שמציעות שירותי עבודות מנוף ושינוע, וחשוב לבחור את החברה הטובה ביותר והמקצועית ביותר, מאחר ולא תרצו להפקיד את העבודה בידיים הלא נכונות, בדיוק כמו שלא תרצו לשים את הרכב שלכם במוסך לא מומלץ, ולכן יש רשימה של מוסכים מומלצים.

עבודות מנוף, הובלה ושינוע כרוכות בהעברת ציוד יקר, בטיפול במכונות מתקדמות ומשוכללות, בהעברת מכולות עמוסות בטובין, וכדי להבטיח את שלמות המטען ואת בטיחות השינוע יש כמה קווים מנחים שיעזרו לכם לבחור את החברה המתאימה לכם ביותר.

תחילה, חשוב לבחור חברה שמבצעת עבודות מנוף ושינוע אשר יש לה מוניטין טוב. מומלץ לבדוק המלצות ואפילו לחפש ביקורות ברשת. לאחר בדיקת שמה הטוב של החברה, כדאי לבדוק באם היא מחזיקה סגל מנופאים מוסמכים. כדי להפוך למנופאי יש לעבור הכשרה מיוחדת, ורק לאחר ההשלמה מקבלים הסמכה. השלב הבא הוא בחינת יכולותיה של החברה והתאמתה לפרויקט שלכם. חשוב מאוד לציין את סוג העבודה הנחוצה לכם בפרוטרוט כבר בשיחת הטלפון הראשונה, ולוודא שהחברה מסגולת לספק מענה כולל לפרויקט שלכם.

באשר לתמחור עבודות מנוף ושינוע, חשוב להבין שלכל חברה יש מחירים מעט שונים. אולם לרוב המחיר נקבע על פי כמה פרמטרים קבועים כגון: משקל המטען או המטענים, מורכבות הגישה, תנאי השטח, תנאי מזג האוויר, המרחק בין יעד ההטענה ליעד הפריקה, אחסנת המטען יכולה לייקר את המחיר, משך העבודה, שעות העבודה (על פי רוב עבודה בשעות הלילה יקרה יותר מעבודה במהלך היום), האם מדובר רק בעבודת מנוף או שגם יש צורך בשינועו של המטען. כל אלו משפיעים על תמחור עבודות מנוף ושינוע.

מובילים בעבודות מנוף, שינוע והובלה

לקבלת מידע נוסף אודות עבודות מנוף, שינוע והובלה או לייעוץ ראשוני חינם, התקשרו עכשיו אל `בנימין הובלות ומנופים`, 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל