050-5433050הובלת ציוד, הובלת ציוד כבד - בנימין מנופים והובלות

בנימין מנופים והובלות מספקת שירותי הובלת ציוד כבד


בנימין מנופים והובלות מספקת שירותי הובלת ציוד כבד
בנימין מנופים והובלות מספקת שירותי הובלת ציוד כבד

ברשותנו משאיות עם מנוף בעל כושר הרמה גבוהה בנוסף נספק עבורך את כל הציוד הדרוש, רצועות, מתקנים, מוטות וכו`.

התקשר עכשיו 050-5433050 ותהנה ממחירים נוחים ושרות מיוחד.

 

חברת בנימין מנופים והובלות מתמחה בשינוע והובלת ציוד בדגש על הובלת ציוד כבד והיא נחשבת לאחת החברות האמינות, המדויקות והבטוחות בארץ, בנימין מנופים והובלות מספקת שירותי הובלה לכל רחבי הארץ.

הובלת ציוד בכלל והובלת ציוד כבד בפרט דורש תכנון, עבודה מדויקת וצוות בעל ניסיון בתחום על מנת לבצע את תהליך ההובלה בצורה הטובה ביותר, בנימין מנופים והובלות מחזיקה ציוד הובלה ומנופי הרמה מהטובים והאיכותיים ביותר, הציוד האיכותי בשילוב מיטב המנופים והמשאיות המתקדמות בעולם מאפשרות לחברת בנימין מנופים והובלות לספק שירותי הובלה באיכות ורמה מהגבוהות בארץ ובעולם, בכל מה שקשור לדיוק בטיחות ומקצועיות.

עבודות הובלת ציוד כבד לרוב מתבצעות עבור חברות מסחריות, מפעלים, משרדים ממשלתיים וחברות ממשלתיות, הם משתמשים בשירות זה להעביר מגוון רחב של סוגי ציוד כגון: ציוד בנייה, ציוד כבד של מפעלים עמודים גדולים, קונטיינרים, מכונות גדולות של מפעלים ועוד.

הובלת הציוד הכבד מתבצעת על ידי משאיות מנוף בעלת כושר הרמה של 95 טון, לגובה של 43 מטר, משאית מנוף זו מסוגלות להרים ציוד כבד במיוחד לגבהים בדיוק רב ובבטיחות מרבית.

לעיתים קרובות אנו נפגשים בעבודת הובלה רגישה, ציוד כבד שעלותו מילוני דולרים וכדומה, אנו בבנימין מנופים והובלות מוצאים לשטח צוות מיומן אשר ידאג לציוד, ידאג לתכנן יצאה של המכונה/הציוד בצורה הטובה ביותר מהמפעל, ועל כל זה יפקח ראש צוות, על מנת שאתה תוכל להיות שקט.

אם הציוד שלך חשוב לך בחר חברה עם ניסיון, חברה המסוגלת לבצע את הובלת הציוד הכבד במהירות יעילות דיוק ובטיחות על מנת למנוע פגיעות בציוד או תאונות עבודה – בחר בבנימין מנופים והובלות.

 

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - חברת בנימין מנופים והובלות
לקבלת מידע נוסף אודות הובלת ציוד כבד התקשרו עכשיו אל חברת בנימין מנופים והובלות – 050-5433050  או לחץ כאן לדף צור קשר

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל