050-5433050חילוץ בובקטים ועוד

חילוץ בובקטים


חילוץ בובקטים
חילוץ בובקטים

חילוץ היא משימה מורכבת ויש להפעיל שיקול דעת ולהיות בעלי ניסיון רב בתחום. אנו ב"בנימין הובלות ומנופים" בעלי הידע והציוד הדרוש כך למשל, משאית בעלת כושר הרמה של 94 טון/מטר שמסוגלת להתמודד עם משקלים מאוד כבדים וכננת מיוחדת בעלת כושר משיכה חזק, עד 100 טונות) מאוד שיכולה לעזור אם צריך למשוך כלי תקוע ממרחק רב בכדי לחלץ אותו.


לחילוץ התקשרו עכשיו: 050-5433050


בובקטים קיימים כבר למעלה מ-40 שנה ותפס תאוצה בעשור האחרון. הבובקטים נכנסו לכל תחום אפשרי בכל הקשור לבנייה, תעשייה, פיתוח כבישים, הריסות, חפירת בורות ועוד. לכן, אנו "בבנימין הובלות ומנופים" מציעים שירותי חילוץ בובקטים כך שהבובקט יגיע בצורה הבטוחה ביותר למוסך ויחזור לתפקוד תקין.


כמו כל כלי עבודה, בובקט דורש תחזוקה ולעיתים אנו מוצאים את עצמנו תקועים בעבודה כי הבובקט שפעם תפקד בצורה מושלמת לא מתפקד. קיימים מספר סוגי בובקטים כמו למשל: מעמיסים, מחפרונים, באגרים, ציוד חקלאות, תעשייה ועוד. בחברתנו יודעים להתמודד עם כל חילוץ בובקט ומכל סוג וזאת תוך שמירה מקסימאלית על הציוד היקר ערך.


על מנת שנוכל להציע ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר אנו משתמשים בציוד מתקדם וחדשני ובאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום, שמבינים וחיים חילוץ. כך למשל ברשותנו משאיות רבות, בגדלים וייעודים שונים, כך שתלוי באיזה חילוץ מדובר. בין אם מדובר בחילוץ מנפילה לתעלה מסוימת, התחפרות עמוקה שמצריכה כלי חזק יותר או הרמת הבובקט באוויר, אנו נתמודד עם משימת החילוץ.


לסיכום, בובקט הוא כלי נחוץ והכרחי בכל הקשור לעבודות הבנייה ורובנו נתקלנו בו לפחות פעם אחת, עם חברתנו תוכלו להיות שקטים ובטוחים כי הבובקט יחולץ ויישמר לכל אורך החילוץ. אנשי המקצוע שלנו והציוד בו הם משתמשים מביאים את שירות החילוץ לשלב מתקדם מאוד והופך כל בעיה לאחת עם פתרון.

לחילוץ התקשרו עכשיו: 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל