050-5433050חילוץ כלי עבודה

חילוץ כלי עבודה – חקלאות, בנייה ופיתוח


חילוץ כלי עבודה – חקלאות, בנייה ופיתוח
חילוץ כלי עבודה – חקלאות, בנייה ופיתוח

בנימין הובלות מנופים מספקים שירותי חילוץ למשאיות, וכלי עבודה נוספים המשמשים את ענפי התעשייה, הייצור, בנייה, פיתוח ועוד. תוך שימוש בציוד חדשני ואיכותי, עם "בנימין מנופים והובלות" משימת החילוץ הופכת פשוטה יותר.


התקשרו עוד היום לקבלת ייעוץ ושירותי חילוץ: 050-5433050.


מלגזות, גוררים, טרקטורים, שופלים, מחפרונים ומערבלים הם רק חלק מהכלים שבהם משתמשים ואי תפקודם פוגע בעבודה ומבזבז זמן יקר. כמו כל כלי עבודה, גם הם יכולים להפסיק לעבוד ביום אחד ונסיעה איתם למוסך זהו מצב לא ריאלי. לכן, כאן חילוץ עם "בנימין מנופים והובלות" נכנס לתמונה.


לחלץ צריך לדעת ובמיוחד כלי עבודה שהינם כלים כבדים, מורכבים ומתוחכמים ויש לנהוג בהם בהתאם שכן לא מדובר בחילוץ של רכב פרטי שהוא פשוט יותר. דרוש ידע וניסיון מיוחד לחילוץ כלים אלה ולנו יש אותו. יכולים להיות כמה סוגי חילוצים אפשריים: כלי תקוע כתוצאה מבעיה מכאנית, נפילת כלי למקום לא רצוי כמו תעלות, בורות עמוקים, התהפכויות ועוד. לכל סוג חילות דרוש טיפול שונה עם ציוד שונה כך לדוגמא: משאיות חילוץ בגדלים שונים עם כושר נשיאה והרמה שונים, כך שתלוי באיזה כלי צריך לחלץ.


ברשותנו משאיות לחילוץ כלי עבודה שונים אשר בעלות ייעוד שונה, משום שישנם כלי עבודה עם משקלים שונים ומבנה שונה כך למשל, משאית בעלת כושר הרמה של 94 טון/מטר כל שהיא מסוגלת להתמודד עם כמעט כל כלי העבודה שקיימים. חילוץ על ידי גרירה או משיכה זוהי משימה שכיחה ולכן ברשותנו כננות וביניהן כננת עם כושר משיכה עצום של 100עד טונות, מה שגורם לה יכולת עמידות והתמודדות עם כמעט כל כלי עבודה שקיים.


בחילוץ אין זמן להתעסקות מיותרת, דרושים אנשים שמכירים את העבודה שמבינים בתחום ושברשותם הציוד הנחוץ בשביל לסייע. חילוץ כלי עבודה זה אנחנו ונשמח לייעץ בכל שאלה.


התקשרו עוד היום לקבלת שירותי חילוץ וייעוץ מקצועי: 050-5433050.

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל