050-5433050חילוץ משאיות

חילוץ משאיות


חילוץ משאיות
חילוץ משאיות

חברת " בנימין מנופים והובלות" מספקת שירותי חילוץ משאיות שנים רבות (כבר למעלה מ-15 שנים) ותעמוד לרשותכם 24 שעות ביממה. בין אם נתקעתם בצד הכביש או באתר העבודה, התחפרתם בבוץ ושקעתם עמוק ואפילו אם חס וחלילה משאית התהפכה ויש להרים אותה חזרה, בתוך שיחת טלפון אחת הבעיה תיפתר ובזמן קצר. לקבלת הצעת מחיר או התייעצות כלשהי התקשרו עוד היום למספר 050-5433050.

ראשית, נציין כמה דגשים לגבי משאיות וחילוץ משאיות: משאית היא רכב עבודה כבד שמעביר חומרים רבים ומגוונים כמו חול, חצץ, בטון, סחורה כמו עצים, פלטות כבדות של עץ או ברזל וגם דלק. לכן, יש לבחור בחברה שיודעת להתמודד עם מצבים אלה ויש ברשותה את האמצעים הדרושים על מנת לטפל באירוע. "בנימין מנופים והובלות" מחזיקה צוות עובדים מיומן ומקצועי שמתאים לכל משימת חילוץ משאית שיקבל והכי חשוב – ידע להתמודד ולפתור אותה בזמן קצר.

ברגע שהגענו לאתר, נבחן את המצב ונפעל במהרה בכדי להחזיר אותו לקדמותו – בין אם יש להרים או לחלץ משאית שהתהפכה, נתקעה ועוד. על מנת שנוכל לחלץ את המשאית בצורה הטובה ביותר אנו מחזיקים לרשותכם מנופים רבים, לשימושים רבים כמו למשל מנוף עם כושר הרבה של 94 טון/מטר המסוגל להתמודד עם משא כבד מאוד. בנוסף יש ברשותנו כננת מהטובות ביותר בעלת כושר משיכה חזק מאוד(עד 100 טונות) והיא מסוגלת למשוך את המשאיות שנתקעו בבוץ, או בכל מקום אחר אפשרי.

חברתנו בעלת ניסיון רב בתחום החילוץ, המנופים וההובלות ולכן השירות שאנו מציעים הלך והשתדרג עם השנים, הציוד שאנו משתמשים הוא הטוב ביותר ולכן לכל בעיה יש גם פיתרון וכל משאית היא ברת חילוץ. הצטרפו ללקוחות רבים מרוצים שאיתם עבדנו מענף הבניה, נדל"ן, סלולר, שילוט, חברות סולאריות ועוד רבים.

לשירותי חילוץ משאית צרו איתנו קשר דרך האתר, או דרך מספר הטלפון: 050-5433050.

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל