050-5433050חילוץ שטח, חילוץ ג`יפים

חילוץ ג`יפים ורכבי שטח


חילוץ ג`יפים ורכבי שטח
חילוץ ג`יפים ורכבי שטח

חילוץ ג`יפים ורכבי שטח זה עוד אחד משירותי החילוץ הרבים בו חברת "בנימין מנופים והובלות" מתמחה. אם נתקעתם עם המשפחה והילדים בטיול, טיילתם עם חברים ונתקעתם בשטח או אפילו אם הרכב התהפך – הסירו דאגה מלבכם, צרו איתנו קשר ונחלץ אתכם במהרה תוך שמירה מקסימאלית על בריאותכם וחילוץ ללא נזקים לג`יפ או לרכב 24 שעות ביממה. צרו איתנו קשר דרך האתר או התקשרו ל- 050-5433050.
 
ברור שהמצב האופטימאלי הוא שעדיף לא להיתקע אבל לפעמים השטח לא מאפשר זאת ואנו לא תמיד יודעים כיצד להתמודד איתו. ישנם הרבה סוגי חילוצים של ג`יפים ורכבי שטח למשל: אם הרכב התחפר בחול, בבוץ,נתקע על דיונה, בולדרים וסלעים, בעיות מכאניות, בורות ועוד. לפעמים אנו מסוגלים לחלץ את עצמנו אך ישנם מצבים בהם אנו זקוקים לכלי כבד יותר שיחלץ אותנו וכאן אנו נכנסים לתמונה. ברשותנו צי משאיות אשר לכל אחת כושר הרמה שונה ובעלות מנוף שונה, הכל בהתאם לסוג החילוץ.
 
אנו בעלי ניסיון עשיר של למעלה מ-15 שנים ולכן אנו מאוד מקצועיים במה שאנו עושים. חלק גדול מהשירות האיכותי שלקוחותינו מקבלים הוא תודות לציוד שברשותנו. המשאיות שלנו מסוגלות להתמודד עם משא כבד מאוד(94 טון) כמו כן, ברשותנו כננת שמסוגלת למשוך עד 100 טון, רצועות עיגון וכבלי פלדה חזקים מה שהופך את החילוץ לקל יותר.
 
טיפים לחילוץ ג`יפים ורכבי שטח:
ראשית עשו הכל בכדי להימנע ממצב שאתם צריכים חילוץ. כלומר, אם התחלתם לשקוע, הישארו בהילוך נמוך, אל תעצרו את הרכב והכי חשוב סעו לאט.
סעו רק בדרכים מקובלות ואל תחפשו הרפתקאות מיותרות, כך תשמרו על עצמכם ועל רכבכם.
אם בכל זאת נתקעתם, בדקו האם ישנה דרך להיעזר באבנים או כל ציוד שברשותכם על מנת להיחלץ ואם זה לא עזר, זה הזמן לפנות לצוות החילוץ.
 
זקוק לשירותי חילוץ ? אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת ובכל בעיה. אתם יכולים ליצור קשר דרך האתר שלנו ודרך מספר הטלפון 050-5433050.

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל