050-5433050מנוף 200 טון

ברשותינו צי משאיות החל מ30 טון ועד 200 טון למטר


יכולת הנפה של 1.7 טון לגובה של 57 מטר, ברשותנו צי משאיות החל מ30 טון ועד 200 טון למטר, אנו מתמחים גם בעבודות מורכבות, עושים חיים קלים לאנשי הצוות בשטח וחוסכים לכם זמן וכסף

ברשותינו צי משאיות החל מ30 טון ועד 200 טון למטר
ברשותינו צי משאיות החל מ30 טון ועד 200 טון למטר

יכולת הנפה של 1.7 טון לגובה של 57 מטר

מנוף 200 טון בעיקר בשימוש אצל קבלנים ומסגרים להנפת ציוד לגובה, יכולת הנפת ציוד צמוד במשקל של 30 טון, אם אתה קבלן בניין או חברה שצורכת את שירותי מנוף 200 טון צרו איתנו קשר ונשמח לתת לכם הצעת מחיר בטלפון 050-5433050.

בנוסף יש ברשותנו צי משאית החל מ30 טון (כאשר ה200 טון הוא הכי גדול נכון להיום), ככה שאנו יכולים לספק לכם את המשאית הנכונה למגוון עבודות ובכך לחסוך לכם כסף רב.

לא פחות חשוב, אנשי הצוות שלנו מיומנים וכפי שניתן לראות התמונות, אנו מתמחים גם בעבודות מורכבות, עושים חיים קלים לאנשי הצוות בשטח (מה שחוסך לכם כסף וזמן), ונותנים לכם כחברה שקט וביטחון בתחום שלנו.

תיאור התמונות:

  • תמונה 1 – כמה פעמים הגיע המנופאי והתעכב בגלל שהציוד לא מוכן בחוץ, כמה פעמים בזבזת זמן בשביל להכין את הציוד מחוץ לבניין, בתמונה הראשונה ניתן לראות את הבחור שלנו נכנס עם המנוף לתוך מבנה על מנת שלא יהיה צורך להרים את הציוד ובכך מקל על אנשי הצוות כמו שרק אנשי צוות יודעים להעריך.
  • תמונה 2 - ניתן לראות הנפה של כלי עבודה לתוך אתר בנייה.
  • תמונה 3 - הנפה של 2 שקים ביחד ( במשקל חצי טון כל אחד) לקומה שמינית בבניין.
  • תמונה 4 - הכנסה של ציוד לתוך מפעל כאשר השער סגור, התבקשנו ע"י לקוח להעביר ציוד לחברה בצפון, כאשר הגענו איש הצוות עם המפתחות לא היה, במקום להמתין, יש לנו יכולת בעזרת הזרוע הענקית שלנו להניף את הציוד מעל השער, ובכך חסכנו זמן וכסף.
  • תמונה 5 - הנפה של מכונות / כלי עבודה מיוחדים למשאיות לצורך שינוע ( יש לנו משאיות מיוחדות גם לבצע שינועים).

לכל שאלה או הבהרה (או ייעוץ) נציגנו ישמחו לשוחח איתכם ולתת לכם את הפתרונות כפי יכולתנו, אל תהססו להתקשר אלינו לכל שאלה, מקסימום תרוויחו, צוות בנימין מנופים.

לשאולות נוספות פנו אלינו בטלפון 050-5433050
או במייל [email protected] ונשמח לעזור.

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל