050-5433050עקרונות המנוף


בנימין מנופים והובלות, היא החברה המובילה בתחום המנופים וההובלה. למידע נוסף צור קשר לטלפון – 050-778-0277 או בטופס צור קשר באתר. 


עקרונות המנוף


בנימין מנופים והובלות, משתמשת במנופים מתקדמים ובידע וניסיון של שנים ע"מ להבטיח תוצאות מושלמות ללקוחות. המנופים המתקדמים היום, שבהם משתמשים בגלגלות כבלי ומנועים חשמליים רבים עוצמה, מורכבים מהמנופים של פעם, שהתבססו על חוק שוויון מומנטים.  


המנוף הפשוט ביותר, המוכר לנו מהעבר, הוא בעצם גוף קשיח ארוך שבעזרתו קל יותר להפעיל כוח על עצמים בעזרת הגדלת המומנט.
הראשון שהגדיר וחקר את נושא המנופים היה המדען היווני ארכימדס. ארכימדס הגדיר את המושג מומנט הכוח, כמכפלת הכוח במרחק מציר הסיבוב של הגוף, לכן כל מנת להשקיע פחות מאמץ בהזזה של גופים אנו מגדילים את המרחק מציר הסיבוב ובכך מגדילים את המומנט. דוגמא מחיי היום יום לשימוש בעיקרון זה היא את חפירה, כאשר אנו חופרים, קל לנו יותר להשקיע כוח בחלקו העליון של האת מאשר על החלקים האחרים שלו.


המנופים של בנימין מנופים והובלות, משתמש במנופים מורכבים בהרבה. המנופים שלה משתמשים בעקרונות רבים ומנועים רבי עוצמה ולא רק בעקרון של שוויון מומנטים. סוגי המנופים – מנוף סל, משאיות מנוף, מנופי הרבה ועוד, והשירותים – הובלת מכולות, הובלת עצים, פירוק מפעלים ועוד, הם חלק משירותיה המתקדמים של בנימין הובלות ומנופים.


בנימין הובלות ומנופי תשמח לספק לך את שרותיה בתחום מנופים וההובלה, באדיבות ובמהירות. למידע נוסף אנא התקשר לטלפון – 050-5433050 או בטופס צור קשר באתר .

 

 

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל