050-5433050שירותי מנוף

מגוון שירותי מנוף תחת קורת גג אחת


אנחנו מתמחים בהעתקת מפעלים, הובלת מכולות ומטענים כבדים, פינוי פסולת, עבודות מנוף סל, הובלה והנפה של ציוד תעשייתי, מבנים ניידים, מערכות סולאריות, מכונות ועוד.

מגוון שירותי מנוף תחת קורת גג אחת
מגוון שירותי מנוף תחת קורת גג אחת

אנו בחברת בנימין מנופים והובלות מעניקים שירותי מנוף מגוונים ומספקים מענה לכל אתגר, מהעבודה הפשוטה ועד למורכבת ביותר. כך שקהל לקוחותינו מקבל מענה מקיף וכולל בכתובת אחת ויחידה, לפרטים נוספים ו/או הצעות מחיר ניתן ליצור קשר דרך הצור קשר באתר או בטלפון 050-5433050 ונשמח לעזור בכל דבר שידרש.

אנו מחזיקים בציוד חדש ומשוכלל, במאגר מנופים מתקדמים, וצוותי העבודה שלנו מונים מנופאים מוסמכים, מיומנים ומנוסים, שמחויבים לעבודה בטיחותית, מקצועית ומדויקת ולעמידה בלוחות הזמנים.

עבור רבים, כאשר מדברים על שירותי מנוף האסוציאציה הראשונה שעולה לראש זה מנוף גדול שנושא מטען גדול לגובה. ואכן, הנפת ציוד כבד למעלה הוא אחד מהפעולות שמנוף מסוגל לעשות, אבל יש עוד מגוון רחב של מצבים שבהם מנוף מסייע לנו ומקל עלינו.

כך למשל, אם עושים שימוש במשאית מנוף, שבה למעשה המנוף יושב על משאית והוא אינו גוף עצמאי, אז שירותי המנוף יכולים להתרחב גם להובלה ושינוע. את הציוד הכבד שירד מהגובה ניתן להעתיק לכל מקום, בקלות ובמהירות. לדוגמא: כאשר רוצים להביא מכולות מהנמל, כדאי מאוד להשתמש במשאית מנוף שכן משאית המנוף מאפשרת לבצע את כל הפעולות בכפיפה אחת: מהנפת המכולה מהאוניה ועד שינוע המכולה ליעדה.

מנוף יכול לסייע לנו גם כאשר אנחנו נדרשים לערוך עבודות במעמקי האדמה. בעזרת הרכבת כננת מיוחדת על המנוף ניתן לבצע עבודות עומק בבטיחות וברמת דיוק גבוהה מאוד.

פעולה נוספת שמתאפשרת לנו בקלות בעזרת מנופים היא ביצוע עבודות מורכבות בגבהים. כך למשל, כדי לערוך עבודות במעטפת החיצונית של בניינים, או כאשר גננים צריכים לגזום עצים גבוהים – מנוף אשר עליו מורכב סל הרמה, שנועד להרים בני אדם, מסייע בביצוע עבודות מסוג זה.

תחומי התמחות:

אנחנו מתמחים בהעתקת מפעלים, הובלת מכולות ומטענים כבדים (לרבות הובלה בקירור והובלה במשאיות סגורות), פינוי פסולת, עבודות מנוף סל, עבודה עם כננת, עבודות חילוץ והצלה, הובלה והנפה של ציוד תעשייתי, מבנים ניידים כגון קרוונים או מערכות סולאריות, מכונות כבדות ועוד.

לקבלת ייעוץ ראשוני חינם או הצעת מחיר, התקשרו עכשיו: 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל