050-5433050משאית מנוף, להפוך עבודות מורכבות לעבודות פשוטות

משאית מנוף להפוך עבודות מורכבות לעבודות פשוטות


בנימין מנופים והובלות מספקים שירותי משאית מנוף, משאית מנוף הופכת עבודות מורכבות ומסובכות לפשוטות ומהירות, שינוע ו/או הנפה של ציוד כבד, שירות ומחיר ללא תחרות

משאית מנוף להפוך עבודות מורכבות לעבודות פשוטות
משאית מנוף להפוך עבודות מורכבות לעבודות פשוטות

בנימין מנופים והובלות מספקים שירותי משאית מנוף, משאית מנוף הופכת עבודות מורכבות ומסובכות לפשוטות ומהירות, לקבל הצעת מחיר ו / או לייעוץ התקשר 050-5433050

עבודות מורכבות דורשות ציוד מתקדם. זו עובדה. כאשר צריך להגיע למקומות גבוהים שהגישה אליהם קשה וכאשר עולה הצורך בביצוע עבודות בעומק, יש למצוא מענה שיעניק פתרון כולל ואינטגרטיבי.

משאית מנוף יכולה לספק פתרונות לכל האתגרים המורכבים הללו ולעוד רבים אחרים, והיא עושה זאת במהירות ובקלות, תוך חסכון אדיר בזמן, בהוצאות על כוח אדם ועל משאבים יקרים נוספים.

עבודות הרמה והנפה

משאית מנוף יכולה להרים לגובה בקלות רבה ציוד כבד, כגון חומרי בניין, ואף יכולה להניף לגובה מבנים ניידים כבדים מאוד וכו`.

עבודות בגובה

יש לא מעט עבודות שדורשות ביצוע בגבהים. אלו מצבים מיוחדים, למשל עבודה על המעטפת של בניין (קרי: חלקו החיצוני של הבניין) או גיזום של עצים גבוהים מאוד. עבודות כגון אלו ניתן לבצע בעזרת משאית מנוף בקלות רבה. כל מה שדרוש לשם כך הוא סל הרמה בטיחותי שמחובר למנוף, ומסוגל להרים לגובה אפילו שני אנשים.

עבודות הורדה מהגובה

משאית מנוף לא רק עוזרת לנו להרים דברים אל על, כי אם גם מסייעת לנו להוריד ציוד או משא כבד ממקומות גבוהים אל הקרקע. כך למשל, בעזרתה ניתן להוריד פסולת בניין, תכולה של דירה וכו`.

עבודות בעומק

מצב נוסף שבו משאית מנוף יכולה להפוך את חיינו לקלים יותר הוא בעת הצורך בביצוע עבודות בעומק. תחום הבנייה לא אחת מסתייע במשאיות מנוף לצורך ביצוע עבודות בעומק למשל לשם התקנת תשתיות, כשאר צריך לבצע עבודות מורכבות בבורות וכו`. עבודות עומק מתאפשרות למעשה על ידי כננת. הכננת מתחברת למנוף בעזרת כבל בטיחותי, היא מסוגלת לשאת ציוד כבד לעומק ולבצע כל עבודה במעמקי האדמה.

משאית מנוף יכולה להפוך כל כך הרבה מצבים מורכבים לפשוטים ומהירים. ואנו בחברת `בנימין הובלות ומנופים` נשמח לספק לכם תשובה לכל שאלה ופתרון לכל אתגר.

אנו מקפידים להתאים לכל לקוח ולכל פרויקט את הציוד המתאים ביותר וכן את צוותי העבודה המיומנים ביותר, ומזמינים אתכם להתקשר אלינו ולקבל ייעוץ ראשוני חינם.

אנו שומרים על כל כללי הבטיחות הדרושים, ומבטיחים לכם שתזכו שירות אדיב ואישי.

לקבל הצעת מחיר ו/או לייעוץ התקשר 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל