050-5433050עבודות מנוף - פינוי פסולת בעזרת משאית מנוף

פינוי פסולת


בנימין הובלות ומנופים מספקת שירותי פינוי פסולת (בעזרת משאית מנוף) מסוגים שונים החל מפסולת בניין, גרוטאות, פסולת חקלאית, פסולת תעשייתית ועוד.

פינוי פסולת
פינוי פסולת

בנימין הובלות ומנופים מספקת שירותי פינוי פסולת מסוגים שונים החל מפסולת בניין, גרוטאות, פסולת חקלאית, פסולת תעשייתית ועוד.

בנימין מנופים והובלות תספק עבורכם משאיות מנוף להרמה ושינוע של הפסולת למטמנה חוקית, משאית המנוף בעלת זרוע של 43 מטר תניף את המכולה גם בתנאי שטח קשים ולמרחק נגישות גדול, לפרטים נוספים התקשר 050-5433050 או בצור קשר.

עבודות מנוף:

  • פינוי פסולת בניין בעזרת מכולה - השימוש במכולה להובלת פסולת בניין הינה הדרך הנפוצה ביותר לפינוי פסולת בניין, בעבר רק קבלני בניין השתמשו במכולה ואנשים פרטיים או שיפוצניקים "קטנים" היו מוותרים על המכולה למטרת חיסכון (כספי) ומפנים את הפסולת לרחוב/לכביש, ובסיום יום/שבוע העבודה מפנים את הפסולת בעזרת רכב/נגרר, כיום שימוש במכולה לפינוי פסולת בניין מחויב לפי חוק, על כן השימוש במכולה נפוץ כיום יותר מבעבר.
  • פינוי גרוטאות/מכוניות – קיבלתם צו לפינוי הגרוטאה שלכם אך היא כבר לא נוסעת? הגרוטאה חוסמת לכם את המעבר או החניה? לבנימין מנופים והובלות הציוד הדרוש לסילוק הגרוטאה שלכם, נגיע במהירות האפשרית ונפנה את הגרוטאה שלכם בצורה הטובה ביותר.
  • פינוי פסולת חקלאית – פסולת חקלאית הכוללת פסולת יערות, מטעים, שדות, רפתות לולים ועוד. פינוי פסולת חקלאית מתבקשת בעיקר בשל ההפסדים הגדולים שהיא יכולה לגרום עקב תמותת בעלי חיים מזיהומים חמורים או עיקוב בפיתוח השדה כתוצאה ממפגעים.
    פינוי הפסולת מחויבת על פי חוק.
  • פינוי פסולת תעשייתית – פסולת תעשייתית היא בעיקר אריזות או שאריות של חומרי גלם. הפסולת התעשייתית עלולה להיות דליקה ורעילה ולסכן את העובדים. פינוי פסולת תעשייתית לרוב מתאפשרת רק ע"י חברה לה יש את הכלים והאפשרויות להעביר פסולת מסוג זה.
  • בנימין הובלות ומנופים מספקת שירותי פינוי פסולת נוספים כמו פסולת מתכתית, פסולת אלקטרונית ועוד.

בנימין מנופים והובלות תספק עבורכם משאיות מנוף להרמה ושינוע של הפסולת למטמנה חוקית, משאית המנוף בעלת זרוע של 43 מטר תניף את הפסולת גם בתנאי שטח קשים ולמרחק נגישות גדול, לפרטים נוספים התקשר 050-5433050 או בצור קשר.

לבנימין הובלות ומנופים כל האישורים הדרושים לפינוי פסולת, הפסולת מפונה לאתרים או למטמנות חוקיות על פי המשרד לאיכות הסביבה ואתם שומרים על החוק, הסביבה, בטיחותכם ובטיחות הסובבים אתכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת - בנימין מנופים והובלות 

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל