050-5433050פירוק מפעלים, העתקת מפעלים ופרוייקטים מורכבים

בנימין מנופים - תהיה בטוח שהמפעל שלך בידיים טובות


פירוק מפעלים, העתקת מפעלים הם פרויקטים מורכבים הדורשים הכנה ותכנון מדויק, הם חשובים מאוד בהעברה של חברה מסחרית בכך שהם מונעים בעיות ומשברים בהתנהלות העסקית.

בנימין מנופים - תהיה בטוח שהמפעל שלך בידיים טובות
בנימין מנופים - תהיה בטוח שהמפעל שלך בידיים טובות

פרויקט פירוק מפעלים חייב להיות מנוהל נכון תוך הקפדה על הציוד המתאים, האמצעים, דייקנות ללא פשרות, התאמה אישית ללקוח עבודה מקצועית עם ניסיון רב בתחום ושרות אדיב, כלים אלו עוזרים לנו להעתיק ולפרק מפעלים בהצלחה רבה ובחסכון של זמן, עלויות ומשאבים. 

ביצוע העבודה נמצא תמיד תחת פיקוח קפדני, כיוון שעבודות אלו דורשות ביצוע עבודה בזהירות וברגישות על מנת שהציוד ישמר. העתקת מפעל בצורה נכונה חשובה מפני שהיא מאפשרת פירוק של ציודים ומכשירים שונים והרכבתם במפעל החדש ושמירה על הציוד בצורה האופטימאלית .

החברה מספקת פירוק והעתקת מפעלים למגוון לקוחות כגון: משרדים ממשלתיים, חברות פרטיות, חברות תעשייתיות ומפעלים גדולים וקטנים. העתקת מפעלים ותהליך פירוק המפעלים בדרך כלל כוללים פירוק של ציוד ומיכשור כבד רב כגון: צינורות, עמודים, מערכות חשמליות, מכונות רגישות, ועוד, העברת הציוד למיקום חדש תוך שמירה על בטיחות הציוד. העתקת המפעלים מתאפשרת בזכות ציוד מנופים משוכלל המסוגלים להרים מכונות כבדות במיוחד, משאיות המסוגלות להרים מכונות וציוד בגדלים שונים ומשקלים כבדים במיוחד. 

עבודת פירוק מפעלים מתבצעת בדיוק רב על ידי צוות מקצועי ומנוסה אשר בראש כל צוות עומד מפקח. בתהליך העתקת מפעל הצוות המיומן נדרש להוציא את הציוד והמכונות בדיוק רב על פי מידות מדוייקות, הרמה של ציוד ומכונות כבדות במיוחד, העברת המפעל, הצבה במקום והכנסת הציוד למפעל החדש, ביצוע עבודה זו דורש שימוש במשאיות בגדלים שונים המסוגלות להתמודד עם ציוד ומכונות בגדלים ומשקלים שונים ושימוש בציוד מיוחד המאפשר הובלה הוצאת ציוד ממכולות ועבודה בגבהים שונים.

לבנימין מנופים יש ניסיון רב בתחום העתקת מפעלים והיא מתמחה במציאת פתרונות יעילים בהובלות מורכבות ומיוחדות תוך שמירה על עבודה מדיוקת ובטוחה. הצוות של בנימין מנופים אמין, מיומן, מנוסה ומקצועי הנותן שירות אדיב ברמה עולמית ומפאשר העתקת מפעלים בצורה הנוחה והיעילה ביותר.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת, `בנימין מנופים והובלות`.
לקבלת מידע נוסף אודות שירותי מנוף , התקשרו עכשיו אל `בנימין הובלות ומנופים`, 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל