050-5433050שירותי חילוץ לכל סוגי הרכבים

שירותי חילוץ לכל סוגי הרכבים


שירותי חילוץ לכל סוגי הרכבים
שירותי חילוץ לכל סוגי הרכבים

בין אם מדובר בשירותי חילוץ של רכבים פרטיים, מסחריים וכלי עבודה כבדים, שירותי שינוע וגם גרירה. בנימין מנופים מספקת שירותי רכב בינהם תוכלו למצוא שירותי חילוץ למגוון רחב של רכבים החל מפרטיים ועד לכלי עבודה כמו משאיות, טרקטורים ובובקטים.

אם אתם זקוקים לחילוץ מאתר עבודה, מהשטח או מכל מקום אחר כאשר הכלי תקוע, לנו יש את כל הציוד הדרוש על מנת להוציא אותכם בבטחה תוך שמירה על הרכב בשלמותו. בכל הנוגע לכלי העבודה או לרכב השטח שלכם, אתם צריכים לבחור בחברה המקצועית ביותר כך תוכלו להנות מזמינות, מקצועיות ובטיחות מתחילת העבודה ועד סופה. בנימין מנופים היא החברה המתאימה בכל הנוגע לאספקת שירותי רכב.


טלפון ליצירת קשר: 050-5433050, גם דרך "צור קשר" באתר.


שירותי חילוץ – חלק בלתי נפרד משירותי רכב


כשמדברים על שירותי חילוץ, מדברים על שירות שהוא הכרחי לכל כלי רכב. בין אם אתם קבלנים ועובדים מידי יום עם כלי עבודה כבדים, או שאתם חובבי אקסטרים ואוהבים טיולי שטח, אתם בטח יודעים שעשוי לבוא יום בו תצטרכו להשתמש בשירותי חילוץ. חברת בנימין מנופים מציעה לרשות לקוחותיה שירותי חילוץ מתקדמים הכוללים שימוש בציוד חדיש, עמיד המאפשר התמודדות עם כל משימה או אתגר שתציבו בפניה.ביצענו מגוון רחב של עבודות והתמודדנו עם כלי רכב שקועים בבוץ, עם טרקטורים שנתקעו או התחפרו, בובקטים שחילצנו שהיו צריכים שינוע למוסך ואת כל אלה לא יכולנו לבצע ללא צוות מקצועי, מיומן ובעל ניסיון רב.


שירותי רכב כדוגמת שירותי חילוץ מצריכים מהחברה שמספקת אותם להחזיק ציוד נוסף, כלומר ציוד עזר שהופך את ההתמודדות לקלה יותר. בנימין מנופים מחזיקה מנוף ייעודי במיוחד למקומות עם חומה או אמצעים מגבילים אחרים אשר מונעים מאיתנו לחלץ בעזרת כננת או בעזרת כוח אדם. חילוץ היא משימה מורכבת הכרוכה באחריות רבה, משום שמדובר בציוד יקר ערך כמו כלי עבודה או רכבי שטח. לכן אנו ממליצים לך לבחור בבנימין מנופים וכך להנות מזמינות ומצוות המעניק פתרונות מיידיים בשטח, כך תדעו שהרכב לא יינזק ושנפתור כל בעיה שעלולה לצוץ בעקבות תנאי מזג אוויר קשים, תוואי שטח ומרחב לא אופטימאלי.


אחד העקרונות החשובים ביותר עליהם אנו מקפידים בחברתנו הוא שביעות רצונו של הלקוח. אצלנו נהוג לחשוב שלא משנה איזה סוג של שירות מספקים – הלקוח הוא במרכז והעבודה מתבצעת לפי צרכיו ודרישותיו. בנימין מנופים תייעץ ותספק מידע מקצועי במהלך העבודה בנוסף לביצוע העבודה עצמה. מהיום כשתחפשו שירותי רכב תדעו למי לפנות – בנימין מנופים כאן לרשותך לאספקת שירותי רכב לכלי עבודה כבדים ורכבי שטח כמו גרירה, חילוץ ושינוע.


התקשרו עכשיו לקבלת שירותי רכב איכותיים ונשמח לספק לכם שירות של מקצוענים: 050-5433050, גם דרך "צור קשר" באתר.


המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל