050-5433050שירותי מנוף - טיפים חשובים

שירותי מנוף – בוחרים נכון!


שירותי מנוף – בוחרים נכון!
שירותי מנוף – בוחרים נכון!

נכון, בעבר כדי להזיז דברים ממקום למקום וכדי לבצע עבודות שכרוכות בהנפה או הרמה היינו נסמכים על שירותיהם של סבלים מיומנים. אך היום המצב השתנה לבלי היכר, בעיקר מבחינה טכנולוגית, ועל מנת להשלים את כל הפעולות שמנינו כאן ועוד רבות אחרות - אנו זקוקים לשירותי מנוף.

שירותי מנוף והובלות מעניקים לנו אפשרות להעביר ציוד כבר ממקום למקום, שירותי מנוף עם כננת מאפשרים לנו להעלות דברים שנמצאים בעומק, מנוף הכולל סל אדם מאפשר לנו לבצע עבודות במעטפת של בניינים ומנופים מסייעים לנו להרים כמעט כל דבר לכל גובה שנזדקק, וזה רק על קצה המזלג, יש עוד שפע של מצבים שבהם עבודת מנוף הן בבחינת הכרח.

בין אם אתם לקוחות פרטיים ובין אם אתם מייצגים חברה מתחום הבנייה, החקלאות או התקשורת, חשוב שתבחרו את שירותי המנוף המקצועיים ביותר והמתאימים ביותר לצרכים שלכם. כדי שתצליחו במשימה המורכבת הזו, הכנו במיוחד עבורכם כמה עצות וטיפים פשוטים שיקרבו אתכם במהירות ובבטיחות לקו הסיום.

מקצועיות – אחד הפרמטרים החשובים ביותר בעת בחירת שירותי מנוף הוא מקצועיותה החברה ושל סגל עובדיה. כדי לבדוק את המקצועיות של חברת מנופים בקשו לראות פרויקטים שהיא השלימה. כי אין טוב ממראה עיניים.

עמידה בזמנים – פעמים רבות שירותי מנוף נחוצים כדי להשלים פרויקט רחב היקף. למשל, הובלת מכולות, הקמת אנטנות סולאריות וכו` – לכן, חשוב לוודא שהחברה שבה בחרתם מחויבת לעמידה בזמנים שנקבעו מראש, וכי היא מחויבת לזמינות מלאה, חברה שלא עומדת בזמנים שנקבעו עלולה לעכב את הפרויקט כולו, וחבל.

התאמה – לפרויקטים שונים, נדרשים מנופים שונים. כבר ראינו כי יש מנופים שונים לצרכים שונים: מנופי הנפה, כננת, סל אדם וכו`. לכן בטרם אתם בוחרים חברת מנופים והובלות, חשוב שתציינו את סוג השירות שאתם מחפשים. מומלץ לציין את תנאי השטח הקיימים, את לוחות זמנים ואת היקף העבודה. רק תמנעו מטעויות מיותרות ותחסכו הרבה זמן וגם כסף!

בטיחותיות - מטבע הדברים, עבודות מנוף כרוכות בסיכונים: מדובר בעבודות שנערכות בגבהים, בהובלת ציוד כבד ויקר ערך או בירידה לעומקים נמוכים מאוד. בדיוק מסיבה זו יש לבדוק שלחברה שאתם בוחרים יש את כל הביטוחים הדרושים ואת הציוד הבטיחותי והמתקדם ביותר שיש כיום. זכרו: ציוד רעוע, ישן או בלוי ועבודה לא נכונה - יכולים לגרום לעוגמות נפש, לסכנות, לבזבוז מיותר של זמן ולהוצאות כספיות כבדות.

אנו בחברת `בנימין הובלות ומנופים` מעמידים לרשותכם שירותי מנוף מקצועיים וניסיון שנצבר במשך יותר מ-15 שנה בתחום. צוותי העבודה שלנו פרוסים בכל רחבי הארץ, וערוכים לספק מענה מקיף ושירות אישי המותאם לצרכים שלכם.

נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת,`בנימין מנופים והובלות`.
לקבלת מידע נוסף אודות שירותי מנוף,
התקשרו עכשיו אל `בנימין הובלות ומנופים`: 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל