050-5433050כיצד לבחור חברת מנופים?

כיצד לבחור חברת מנופים?


כיצד לבחור חברת מנופים?
כיצד לבחור חברת מנופים?

בנימין מנופים והובלות מתמחים במתן שירותי מנופים, ברשותינו מספר משאיות מנוף, החל ממשאית מנוף בעלת כושר הרמה של 43 טון ועד משאיות מנוף בעלי כושר עבודה של 94 טון וזרוע של 45 מטר, לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים התקשר 050-5433050

בחירת חברה שמספקת שירותי מנוף היא לא עניין של מה בכך. בתהליך בחירת חברת מנופים אין להקל ראש, מאחר ובחירה לא נכונה של חברת מנופים עשויה לעלות לנו ביוקר ועלולות להיות לה תוצאות הרסניות. מה כדאי, אפוא, לבחון בבואכם לבחור חברת מנופים? על כך בשורות הבאות.


• רישיון – במדינה מתוקנת כמו ישראל, כדי לעבוד על מנוף יש צורך לקבל רישיון מהרשויות. לכן, כאשר אתם בוחרים חברת מנופים וודאו שיש לה את הרישיון הנכון לעסוק בתחום המנופים, ובדקו אם הרישיון מתאים לסוג המנוף שברשות החברה.


• המלצות – המלצות של לקוחות מהעבר, המלצות בדפי האתר של החברה, ביקורת בפורומים או בדיונים ברשת – כל אלו יכולים לגלות לכם הרבה מאוד על המוניטין של חברה שאותה שאת שירותיה אתם מעוניינים לשכור. לכן מומלץ מאוד לבקש מחברת המנופים המלצות וכן לחפש ברשת עוד המלצות אודות החברה.


• פרויקטים שהושלמו – אומרים שאין כמו מראה עיניים. אומרים וצודקים. אם ניתן לבקש מחברת המנופים הפניות לפרויקטים שהיא השלימה, זה יכול להיות נפלא. זה יכול להיות כתובות, תמונות, סרטונים או כל אמצעי אחר שיעיד על יכולותיה של חברת המנופים וזה בהחלט יכול לשפוך אור על מה שהחברה מסוגלת לבצע, הלכה למעשה.


• ביטוחים – עבודה עם מנופים היא מסוכנת. היא כרוכה בהעברת ציוד יקר ובעבודה של אנשים בגובה, לכן חשוב מאוד לוודא כי לחברת מנופים שבחרתם בה יש את כל הכיסויים הביטוחים הנדרשים.


`בנימין הובלות ומנופים` לשירותכם!


לחברת `בנימין הובלות ומנופים` משאיות מנוף מתקדמות, מנוף ייחודי עד 43 מטר ומנוף נוסף עד 95 מטר/טון. אנו מתמחים במתן שירותי מנופים מעל 15 שנה, ועובדים עם לקוחות רבים ומגוונים, פרטיים ועסקיים.


אנחנו מקפידים על כללי הבטיחות וברשותנו כל הביטוחים הנדרשים. בנוסף לשירותי מנוף, אנו מספקים גם שירותי הובלות, פריקה, הובלת מכולות, העתקת מפעלים, שירותי אחסנה, שירותי כננת וסל הרמה לעבודה בגובה.


אנחנו מציגים מחירים אטרקטיביים במיוחד, והשירות שלנו מכוון לקוח. נשמח להעניק לכם ייעוץ ראשוני חינם, ולעמוד לשירותכם, בכל עת.


לקבלת מידע נוסף אודות שירותי מנופים ,
התקשרו עכשיו אל `בנימין הובלות ומנופים`, 050-5433050

המלצות


צור קשר


ProSites קוד זה נועד למנוע ממנועים אוטומטיים לשלוח דואר זבל